Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gadżety reklamowe, poszukuję !

gadżety reklamowe, poszukuję !

Chciałbym się reklamować wykorzystując gadżety reklamowe, ale nie wiem czy to ma w ogóle sens i się przyjmie dobrze?

Czarek

Posty: 1

 
Lubię gadżety zamawiać dla kogoś jak i otrzymywać. Zawsze stawiam na to, co modne tak żeby druga strona była zadowolona i chciała zabierać takie gadżety ze sobą.

Marioleczka

Posty: 4

 
Im będą to bardziej oryginalne gadżety reklamowe z nadrukiem tym lepiej się przyjmują wśród klientów, wobec tego w takie coś na pewno pożądane byłoby będzie zainwestować własne pieniądze. Dużo na tym firma może zyskać.

Wariat

Posty: 4

 
Gadżety reklamowe trzeba dopasować do klienta. Inaczej będzie to klient w sklepie z ubraniami, a inaczej to będzie z klientem, który pracuje w biurze. Warto, zatem dokładnie wszystko sobie sprawdzić i wtedy dopasowanie gadżetów reklamowych nie zajmie nam zbyt wiele czasu.

Kotr_r9

Posty: 8

 
Według mnie oferty z długopisami reklamowymi są najlepsze. Można będzie zamówić plastikowe i metalowe długopisy. Są dostępne różne kolory oraz kształty.

Black_Riot

Posty: 9

 
Pomysły z tanimi gadżetami reklamowymi znajdziecie na https://mm.net.pl. Sam tam często wchodzą i sprawdzam, co interesującego tam dodali. Sprawdźcie to sami.

Dziadek

Posty: 10

 
Dawno nie interesowałem się gadżetami reklamowymi, niemniej jednak jeszcze dziesięć lat temu zamawiało się ich dość dużo. Wówczas było droższe, bowiem ich wykonanie było trudniejsze.

Miluśkooo2

Posty: 21

 
Jeżeli ktoś chce sobie porówna różne oferty to najlepiej jest odwiedzić sklep z gadżetami z własnym nadrukiem i wszystko sprawdzać. Prosto można się przekonać czy mają tam coś dla nas, a jeżeli tak to składamy zamówienie. Sprawdzamy jakość gadżetów, jakie chcemy zamówić jak i sprawdzamy jak wykonują nadruk na gadżetach.

Black_Riot

Posty: 11

 
Wybór gadżetów jest niezmiernie mnóstwo, a ceny są coraz niższe. Dla zamawiających to niezmiernie dobra wiadomość, bowiem wiedzą, iż sporo zaoszczędzą. Trzeba tylko porównywać różne oferty i to nie tylko pod względem ceny, niemniej jednak również pod względem jakości wówczas będziemy zadowoleni.

Oleczek34

Posty: 20