Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

epilacja laserowa w Szczecinie, gdzie warto?

epilacja laserowa w Szczecinie, gdzie warto?

Dzień dobry, poszukuje kliniki, która wykonuje mezoterapia igłowa twarzy w Szczecinie. Czy jesteście w stanie polecić mi coś konkretnego? Może korzystaliście z takiego zabiegu w tym mieście?

Serduszko4

Posty: 1

 
Również słyszałam, iż wykonywana jest epilacja laserowa w Szczecinie. Czy ktoś z was wie, na której ulicy znajduje się ta klinika? A może macie do polecenia coś swojego, chęcią sprawdzę inne opcje.

E-GOista

Posty: 12

 
Polecam Ci leczenie otyłości w Szczecinie. Tutaj masz adres do tej kliniki https://olimedica.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Ceny są bardzo w porządku.

propek1

Posty: 12

 
Ja robiłam powiększanie ust w Szczecinie i jestem mega zadowolona. Usta nie są tak niezmiernie przesadzone, jak możemy zauważyć u poniektórych kobiet. Ja mam zrobione niezmiernie delikatnie, aby nie wyglądało niezmiernie sztucznie.

omen100

Posty: 3

 
Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie musi być wykonywane przez specjalistę. Raz miałam powiększone usta w tym mieście i niestety musiałam zgłosić się na rozpuszczanie kwasu. Wyglądałam bardzo sztucznie.

chanok

Posty: 15

 
Słyszałem, że jest dobry laryngolog dla dzieci w Szczecinie, ale nie pamiętam adresu. Może ktoś jeszcze poleci ich klinikę to sobie przypomnę.

matek562

Posty: 9