Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wkłady kominkowe Hajduk, poszukuję!

wkłady kominkowe Hajduk, poszukuję!

Zastanawiam się czy kupić żeliwny wkład kominkowy do salonu. Lepszy będzie taki czy może lepszy jest stalowy?

Miki

Posty: 2

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, natomiast jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, które można odszukać na internecie, dlatego pożądane byłoby z tego korzystać.

alidomas

Posty: 11

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bowiem jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

yetisize

Posty: 30

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

dermert

Posty: 3

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

dominik67

Posty: 16

 
Nie mam kominka w domu, niemniej jednak mam cel do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, niemniej jednak o dużo niezwyklej się to opłaca. Nie należałoby zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, wobec tego powinien być niesłychanie estetyczny i niesłychanie wytrzymały.

miner23

Posty: 8

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt mnóstwo, bo raczej to tylko dekoracja. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, zatem nie wydawałem na niego zbyt wielu pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Marioleczka

Posty: 2

 
Obecnie nie posiadam kominka, bowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, iż poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

Balto

Posty: 22