Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Zabieg na cellulit - poszukuję !!

Zabieg na cellulit - poszukuję !!

Jeśli wykonywałyście fotodepilację i możecie coś powiedzieć o niej więcej z własnego doświadczenia, bardzo dziękuję. Mam obawy :) Ale naprawdę poważnie myślę o usunięciu włosków raz na zawsze.

Dzidzia

Posty: 9

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który oprócz tego ma w swojej ofercie jeszcze sporo innych cennych :) Jak dla mnie to bardzo skuteczna metoda na odmładzanie skóry.

Emilios45

Posty: 7

 
Ja jakoś nie bardzo wierzę tym zabiegom. Ciekawe czy zwracają koszta, jeśli akurat taki zabieg usuwania rozstępów okaże się bezowocny? Wiem, że u nas w Rzeszowie jest kilka dobrych miejsc, które są chwalone przez pacjentki, ale sama bym się chyba nie poddała takim zabiegom, co innego zwykła kosmetyka.

alidomus

Posty: 15

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, że mają drożej, fajnie że ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Cieszę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

Balto

Posty: 22

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora liczba też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem niezwykle zadowolona z opieki nad moją skórą :)

reavan

Posty: 13

 
Idealnie, że można gdzieś wyrazić swoją opinię, bowiem bardzo cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na jakiego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

demonn

Posty: 12

 
Najpierw krem jeden, potem drugi i trzeci serum itd. Cała moja łazienka tonie od kosmetyków różnego rodzaju. Od jakiegoś jednak czasu korzystam z mezoterapii w gabinecie w Rzeszowie i bardzo sobie chwalę jakość tego zabiegu. Naprawdę można zrezygnować z wielu kosmetyków, których się dotychczas stosowało i zamienić je na stosunkowo lżejsze :)

syrena88

Posty: 13