Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego, gdzie kupię?

Wyposażenie salonu fryzjerskiego, gdzie kupię?

Witam. Jaki budżet powinnam zabezpieczyć, gdy interesuje mnie jakościowy sprzęt dla salonów piękności?

Różyczka

Posty: 9

 
Wcale przesadnie drogi nie jest sprzęt do salonu fryzjerskiego. Przekonałem się o tym, gdy wyposażałem swój salon. Wystarczyło mi zaledwie kilka tysięcy zł na podstawowe wyposażenie, więc nie mogę narzekać. Zdecydowanie droższe okazuje się np. wyposażenie damskiego salonu fryzjerskiego.

miko_poz

Posty: 21

 
Nie dziwię się, że wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie wielu przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie spore grono producentów.

Januszek

Posty: 16

 
Nie miałem problemów z wyposażeniem dla kosmetologii, ale przede wszystkim dzięki temu, iż natknąłem się na ofertę tej firmy: http://spashop.com.ua/. Sprostali moim oczekiwaniom, porządne ceny i profesjonalne porady!

serwus

Posty: 10

 
Od kilku do kilkunastu tysięcy potrafią kosztować urządzenia do salonu kosmetycznego. Nie piszę tego, bo „skądś” się dowiedziałem, jednak byłem realnie zainteresowany zakupem niektórych urządzeń. Część kupiłem, z innych byłem zmuszony rezygnować.

ZaNK3R

Posty: 21

 
Sporym wyzwaniem z mojej perspektywy było przemyślane wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Nie chciałam wyposażyć go byle jak lub po prostu wydając przesadnie mnóstwo pieniędzy. Po upływie pewnego czasu mogę powiedzieć, iż podjęte przeze mnie decyzje były prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

eloop

Posty: 14