Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupić olejek arganowy

Gdzie kupić olejek arganowy

Jestem właścicielem luksusowego hotelu wraz ze SPA nad Bałtykiem. Ostatnio klientki pytają nas o możliwość skorzystania z kosmetyków naturalnych. Niestety aktualnie nie mamy takowych w ofercie. W związku z tym liczę na informacje o producentach specjalnych, certyfikowanych kremów, toników, olejków, oraz innych kosmetyków.

iravau

Posty: 17

 
No tak, trudno jest teraz zdobyć dobrego dostawcę. To chyba w każdej branży, ale ja to odczuwam na swojej skórze właśnie jeśli chodzi o kosmetyki. Mój salon urody istnieje już kilka lat, a ciągle mam problem, żeby znaleźć producenta, z którym nie będzie problemów. Ale cóż trzeba szukać, bo kto szuka nie błądzi:)

Domeczek2

Posty: 20

 
W moim sklepie dużo klientek pyta o preparaty na trądzik. Wiadomo zwłaszcza dla młodych dziewcząt jest to duży problem, ale najtrudniejsze są sytuacje kiedy dorosłe kobiety mają z cerą problemy. Często polecam klientkom kwas salicylowy, albo kwas kojowy – w zależności od konkretnego przypadku. Z tego co obserwuję te preparaty faktycznie pomagają.

MrGargamel

Posty: 21

 
Prowadzę niewielką hurtownię kosmetyczną i w zasadzie nie mam jakiś większych potrzeb, jeśli chodzi o wielkości zamówień. Stałą partię kosmetyków organicznych kupuję od biocosmetics-polska.pl i bardzo sobie cenię kontakt z tą firmą. Mają duże doświadczenie jako producenci, są doceniani przez klientów, dlatego zapotrzebowanie na ich asortyment nie słabnie.

Eksperttt45

Posty: 37

 
Nie tam dawno miałam robioną mikrodermabrazję za pomocą preparatu z certyfikatem stwierdzającym jego organiczne pochodzenie i zdecydowanie polecam właśnie takie zabiegi. Warto się w ogóle dopytać jaki kosmetyk będzie wykorzystany podczas zabiegu, bo wiele kobiet w ogóle ten fakt nie interesuje, co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe...

majer111

Posty: 19

 
Moja hurtownia zajmuje się głównie standardowymi kosmetykami, o tych ekologicznych to w ogóle mało wiem. Z tego co widzę, nie jest jakieś szczególnie duże zapotrzebowanie na kosmetyki eko. Zdecydowanie częściej ludzie kupują naturalne, ekologiczne jedzenie niż kosmetyki i to się chyba za szybko nie zmieni.

Sarev22

Posty: 20

 
Kwas salicylowy jeśli chodzi o walkę z trądzikiem sprawdza się bardzo dobrze. Jestem kosmetologiem i zdecydowanie polecam preparaty kosmetyczne, które posiadają stężenie kwasu od 1% do 2 %. Przeciwzapalne właściwości kwasu są potwierdzone i przyznam, że trochę brakuje preparatów, które by nam tym składniku bazowały.

Illilakip

Posty: 27

 
Jakoś na dniach dotrze do mnie kolejna przesyłka z profesjonalnymi kosmetykami:) Jestem z zawodu kosmetyczką i prowadzę swoją firmę, więc trudno mnie oszukać jeśli chodzi o jakość:P Z kilkoma dostawcami współpracowałam, ale najlepsze towary zaproponowali mi ludzie z Biocosmetics Polska. Jakościowo mamy tutaj do czynienia z rzeczami w większości pochodzącymi z ekologicznych upraw. Kremy, preparaty, toniki, peelingi – wszystko z wiarygodnym znaczkiem jakości.

zeus83

Posty: 26

 
Przez wiele lat miałem duże kłopoty z cerą. Najpierw był trądzik, a później przebarwienia skórne po trądziku. Już jest dużo lepiej. Bardzo mi pomogły kosmetyki oparte o kwas salicylowy i kwas kojowy. Bardzo polecam wszystkim, którzy też toczą nierówny bój o ładną, zdrową, czystą cerę!

Biudzibudzio

Posty: 19

 
Witam gorąco. Byłam kilka razy w SPA i nawet się pytałam, czy mają tam ekologiczne kosmetyki, ale coś zaczęli kręcić:P Pewnie nie mieli i się migali z odpowiedzią. Szkoda trochę, że mało jest miejsc, gdzie można takie rzeczy kupić, albo na przykład skorzystać u kosmetyczki.

shalafi

Posty: 30