Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Dobry fryzjer w Cieszynie, która firma ?

Dobry fryzjer w Cieszynie, która firma ?

A może wy mi polecicie jakąś dobrą kosmetyczkę w Katowicach. Chciałabym dokładnie skorzystać z makijażu permanentnego, więc oferta musi być przez was koniecznie sprawdzona :) Dzięki bardzo.

Strzała

Posty: 9

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

wisła1905

Posty: 12

 
Ja chodzę tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. Nie miałam nigdy żadnych problemów z tym, żeby mnie tu zrozumiano, co oczekuję. Niezwykle dobry fryzjer w Katowicach na poziomie.

Posty: 10

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w dobrym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

Kasia

Posty: 20

 
Co do dobrego fryzjera w Katowicach to szukałam dla siostry na ślub. Odniosłam wrażenie, że nie wszędzie chcą podejmować się takich profesjonalnych fryzur :) Teraz chodzę do salonu, z którego jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa to jedno, ale najważniejsze dla mnie to fakt, że pomogli włosom :)

miszekkk5

Posty: 17

 
Znalazłam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, iż się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Wcześniej zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak swoje musiałam odcierpieć przez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest faktycznie potrzebny.

sertus34

Posty: 13