Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony internetowe Pabianice, która firma ?

strony internetowe Pabianice, która firma ?

Nie wiem czy budować samemu stronę internatową czy dać to firmie? Koszty są duże czy nie? Nigdy tego nie robiłem.

Mikuśio

Posty: 4

 
Nie pomogę z projektowaniem stron, albowiem nie robiłem tego nigdy. Wiem, iż są płatne i darmowe programy, ale jakoś nigdy nie było czasu i chęci żeby się im przyjrzeć z bliska.

jurcio

Posty: 8

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem niezwykle zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

Black_Riot

Posty: 12

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym naprawdę bardzo dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

labuh

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o projektowanie stron www w Pabianicach to brat korzystał z pomocy firmy. Mieli różne pakiety od standardowego po biznesowy. Dowiemy się, kto to dokładnie był i podam adres ich strony www.

dobruś00

Posty: 22

 
Jeśli mamy tworzyć stronę dla siebie to wybieram darmowy szablon. Na pewno dla firmy bym tego nie wybrał. Wtedy zleca się strony www w Pabianicach, bo jest tak firma, która bardzo dobrze się na tym zna. Wiem, że mają bardzo niskie ceny swoich usług.

englandrm

Posty: 3

 
Pojedynczą stronę to można w chwile zrobić samemu. Opisujecie ofertę, dodajecie adres i telefon i po sprawie. Jeżeli ma mieć wiecej podstron, galerie, filmy i różne cuda to wówczas trzeba zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Oni wykonają projekt o sporo lepiej.

Pendrzec

Posty: 20

 
Mam swoją stronę internetową od dużo lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej zadowolony. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, niemniej jednak próbować należałoby.

Kotr_r9

Posty: 8

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, jaka o sporo lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic wiecej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

Dziadek

Posty: 10