Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

responsywne strony internetowe, polecicie ?

responsywne strony internetowe, polecicie ?

Potrzebuję kogoś od projektowania stron internetowych. Zależy mi na ciekawie wyglądającym serwisie, który będzie oczywiście również w pełni funkcjonalny. Jak znacie i polecacie konkretne usługi, czekam.

DaNceR

Posty: 4

 
Jeśli potrzebujesz naprawdę profesjonalnej sesji zdjęciowej, to polecam tego usługodawcę http://www.duonet.eu/pl/oferta/foto/69-fotografia-studyjna. Oferuje fotografię studyjną i wiele innych dodatkowych usług.

Marioleczka

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o strony internetowe, to koniecznie trzeba wybrać konkretnego rzetelnego usługodawcę. Nie ma mowy o tym, żebym miał wybrać usługę bez sprawdzenia opinii na temat specjaliści. Już raz się naciąłem.

namok

Posty: 15

 
Fotografia studyjna to ścisła dziedzina. Zwykł fotograf nie będzie ci umiał pomóc. Kiedyś też myślałem nad taką fachową sesją zdjęciową. W końcu zdjęciami zajął się mój brat pasjonat fotografii i jakoś poszło. Ogólnie to faktycznie niezmiernie ciekawy pomysł co do takiej dobrej oprawy graficznej w sklepie. Na klientów to działa.

Nikuś23

Posty: 7

 
Uważam, że branding to świetna dziedzina. To usługi, dzięki którym udało mi się bardzo szybko wypromować firmę i mam już pierwsze koty za płoty. Póki co działam już sam, ale wiem, co robić. Nie mogę narzekać. Trafiłem na świetną firmę, która zajęła się promocją mojej marki. Polecam każdemu skorzystać z takich usług.

rz3zn!k

Posty: 24

 
A jeszcze myślałem nad kalendarzami. Muszę powiedzieć, że takie z logo firmy rzeczywiście niezwykle fajnie się prezentują. Chyba się zdecyduję na taki gadżet reklamowy. Pozdrawiam.

SABUR

Posty: 20