Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wycieczki all inclusive, gdzie ?

wycieczki all inclusive, gdzie ?

Witam serdecznie. Pierwsze plany co do urlopu ruszyły. Prawdopodobnie Malezja :) Korzystaliście gdzieś z wycieczek all inclusive? Jak możecie coś polecić, to z góry dziękujemy.

mikuser

Posty: 10

 
Jeśli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora clubmed.pl. W naszym wypadku sprawdził się doskonale. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

bejbee45

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o egzotyczne kraje o wiele bezpieczniej i taniej jest wybrać opcję wakacji rodzinnych all inclusive. Mieliśmy obawy co do kuchni poza hotelem. Nigdy nic nie wiadomo :) A tak to wszystko było na miejscu. Bez żadnego wychodzenia poza teren hotelu :D Pewnie ta opcja nie jest droższa od dwóch posiłków i zakupów na własną rękę.

Pendrzec

Posty: 18

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bowiem nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy mnóstwo czasu dla siebie.

Miki

Posty: 14

 
Tylko z pozoru wydaje się, iż takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka propozycja wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

090913123

Posty: 12

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

inhuman

Posty: 9

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

Dzidzidek

Posty: 14

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Wiele atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Znakomicie się składa, bowiem akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

wrrraak22

Posty: 11

 
Zależy gdzie się wybierasz. W ramach wycieczek all inclusive w samej Europie raczej z takiej opcji nie korzystam. Zwiedzając Azję było to dla mnie niezmiernie wygodne. Miałem obawy co do kuchni i kilkanastu tam jeszcze spraw ;)

Marti

Posty: 7

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna oferta wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

345_14

Posty: 14