Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

polećcie mi fajne szkolenie biznesowe

polećcie mi fajne szkolenie biznesowe

Witam. Gdzie mogę zamówić profesjonalne szkolenia dla managerów? Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami, ale zgodnie z naszymi wewnętrznymi standardami. Kto może zrobić szkolenie dedykowane?

bunia98

Posty: 7

 
Szkolenia szkoleniami, ale koniecznie trzeba wybrać dobrą instytucję, która podejdzie fachowo i rzetelnie do przekazania wiedzy. Jak wybierasz akredytowane szkolenie zawsze sprawdź firmę, żeby mieć gwarancję uzyskania certyfikatu.

johncena67

Posty: 14

 
Dobrze, że trafiłam na ten wątek i na to forum. Od jakiegoś czasu jestem zainteresowana szkoleniami z zarządzania. Chętnie wybiorę się na jakieś szkolenie, które będzie sprawdzone przez Was. Z niecierpliwością czekam na opinie!

czeradź

Posty: 13

 
Potrzebuję dopracować w firmie kwestię zarządzania projektami i szukam wartych uwagi szkoleń. Z tego co widzę, to nie jestem sam.

monichś

Posty: 22

 
Warte uwagi szkolenie. Pracuję w zespole projektowym i szczerze przyznam, że uważam to szkolenie za podstawę, zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu mogą się zapoznać ze specyfiką pracy projektowej.

NBA-dresy

Posty: 28

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

iravau

Posty: 17

 
Właśnie chciałem zorganizować szkolenie z zarządzania projektami. To szkolenie wydaje się być całkiem dobrą opcją, zwłaszcza, że mam świeży zespół. Teraz pozostaje jedynie kwestia wyboru firmy.

innaret

Posty: 11

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

Vickson

Posty: 30

 
Powyższa oferta wygląda bardzo zachęcająco. Myślę, że warto sądząc po pozytywnych opiniach w sieci.

Nim_wer

Posty: 17