Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Dzień dobry ;-) Firma szkoleniowa jest mi potrzebna, która ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w obszarze sprzedaży telefonicznej. Ktoś – coś? Z kim współpracujecie/współpracowaliście?

adam86

Posty: 7

 
Działam w branży marketingu i reklamy dlatego ostatnio zdecydowaliśmy na szkolenia z kreatywności. Z polecenia zaprzyjaźnionej agencji zaufaliśmy ofercie Delta Training i mi osobiście bardzo się podobało, tak samo inni pracownicy dobrze zareagowali na techniki kreatywności które prezentowano. Jest plan żeby jeszcze kilka szkoleń w DT zamówić.

Garguł12

Posty: 8

 
Fajnie jak podczas szkoleń jest interakcja z prowadzącym, a nie bierne słuchanie, no i też dużo pracy na konkretnych życiowych przykładach się sprawdza, człowiek lepiej przykłady zapamiętuje.

latynos44

Posty: 20

 
U nas firmie to trochę dostali szału na punkcie szkoleń ostatnio, co chwila mam jakieś coachingi i inne takie, a powiem szczerze że wolałabym mniej, ale na lepszym poziomie poprowadzonych.

Jacuś

Posty: 14

 
Co firma to inne podejście do szkoleń, ja teraz szukam kogoś sprawdzonego od technik sprzedażowych także jak ktoś by miał z kimś dobre doświadczenia to będę wdzięczny za informację.

shalafi

Posty: 30

 
Raczej zawsze chętnie biorę udział w szkoleniach sprzedażowych które nam robią, zwłaszcza podobało mi się na zajęciach z perswazji, można było sporo technik zacząć stosować i widzę efekty.

Specjalista

Posty: 14

 
Jak się pracuje w handlu to trzeba się cały czas rozwijać i korzystać ze szkoleń na bieżąco, ale też nie ma co przesadzać, bo najważniejsza jest praktyka sprzedażowa, czy to na słuchawce, czy face to face.

czeradź

Posty: 13