Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

certyfikat kompetencji zawodowych, gdzie szukać ?

certyfikat kompetencji zawodowych, gdzie szukać ?

Witam. Czym powinienem kierować się wybierając firmę, dzięki jakiej otrzymam certyfikat kompetencji zawodowych? Liczę na przydatne wskazówki :-)

mamamaryja

Posty: 1

 
Mogę polecić Wam co najmniej jedno szkolenie, dzięki któremu certyfikat kompetencji zawodowych będzie dużo łatwiej wyrobić. Musicie być dobrze przygotowani do egzaminu. Podpowiem zainteresowanym na priv :)

retrun

Posty: 11

 
Najczęściej certyfikat kompetencji zawodowych konieczny jest w transporcie drogowym. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie, ponieważ dostałem propozycję pracy jako spedytor międzynarodowy. Najpierw przeszedłem szkolenie i egzamin - mam już certyfikat.

mikesmith0103

Posty: 6

 
Miałem nie lada dylemat, gdy chciałem zapisać się na kurs, który ułatwiłby mi dostanie certyfikatu kompetencji zawodowych. Konkurencja pomiędzy poszczególnymi firmami, jakie organizują szkolenia jest dość spora, ale to działa rzecz jasna na korzyść klienta :-)

trans34

Posty: 6

 
Widzę, że nie jestem jedyną osobą, której jest potrzebny certyfikat kompetencji. Moim priorytetem jest to, aby zdobyć go nie ponosząc zbyt wysokich kosztów.

Black_Riot

Posty: 10

 
Porównywałem ostatnio poszczególne firmy, jakie byłyby mi skłonne zaproponować kurs certyfikat kompetencji. Zauważyłem, że ceny wahały się między 800 a 1200 zł. Prosto się domyślić, że czasem pożądane byłoby wydać nieco większą kwotę, aby zdać egzamin państwowy za pierwszym zamachem. Pozdrawiam serdecznie.

Zdzichu

Posty: 13

 
Na kurs certyfikat kompetencji zapisałem się kilka dni temu. Szkolenie rozpocznie się jutro, więc będę w stanie dopiero wówczas podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami. W prywatnej wiadomości mogę dać namiary na kurs.

batmann

Posty: 3

 
Wyłącznie jedną firmę, którę polecić, gdy chcecie być dobrze przygotowani i zdobyć certyfikat kompetencji zawodowych. Jej propozycja jest dostępna w tym miejscu: https://www.certyfikatkatowice.pl.

Laleczka

Posty: 6

 
Nie zapłaciłem zbyt wysokiej kwoty za kurs certyfikat kompetencji. Wydaje mi się, iż koszt oscylował wokół 1200 pln. Zdecydowanie należałoby nie żałować pieniędzy na ten zamiar.

Sis45

Posty: 7

 
Widzę, że nie tylko ja interesowałem się tym, jak przygotować się do tego, aby zdobyć certyfikat kompetencji. Bardzo dziękuję za Wasze cenne wskazówki.

grubasek

Posty: 20